پایگاه اطلاع رسانی پنی سیلین

جستجو

تماس باما

شرکت آویژه پردازان آبادان تلفن تماس
09376425072
پست الکترونیک
info@avizhehpardaz.com

آمار سایت

بازدید امروز: 170
بازدید روز قبل: 617
بازدید کلی سایت: 2902500
تعداد کاربران فعال: 198

مخالفت عضو کمیته فیلترینگ با مسدود کردن شبکه های اجتماعی
رمضانعلي سبحاني فر روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا درباره جلسه عصر امروز کميته فيلترينگ براي بررسي موضوع پيام رسان 'تلگرام' اظهار داشت: قرار است عصر امروز اين جلسه تشکيل شود.
 
وي درباره فيلتر برخي از شبکه هاي اجتماعي اظهار داشت: شبکه هاي اجتماعي يک فناوري و نوآوري جديد است و بايد ديد که اين شبکه ها چه نوع سرويسي به کاربران ارايه مي دهند.
 
نماينده مردم سبزوار در مجلس خاطر نشان کرد: برخي از شبکه ها، محتوي و خدماتي که ارايه مي دهند با فرهنگ و ديدگاه هاي ديني و اجتماعي ما سازگاري ندارند اما برخي ديگر از خدمات شبکه هاي اجتماعي بيشتر جنبه هاي فرهنگي و اجتماعي نامناسبي ندارند و مردم مي توانند از خدمات اين شبکه ها بخوبي استفاده کنند.
 
وي ادامه داد: البته اگر بخشي از شبکه اي مشکلاتي دارد، مسوولين بايد همه موارد مفيد و غيرمفيد را در کنار هم بگذارند و آنچه که مصالح ملي و منافع مردم را تامين مي کند در نظر بگيرند تا مردم بتوانند از اين خدمات، بيشتر استفاده کنند.
 
عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس درباره جنبه هاي منفي شبکه هاي اجتماعي خاطر نشان کرد: اين موضوع مانند چاقويي است که مي تواند کاربرد مفيد و مضرر داشته باشد . افرادي هم پيدا مي شوند که از اين چاقو استفاده نادرست مي کنند؛ نمي شود به خاطر آن يک نفر، کل جامعه درباره استفاده از چاقو منع شوند.
 
وي اظهار داشت: با کنار هم قرار دادن اين موارد مي توان نتيجه گيري صحيحي درباره منافع مردم و آنچه که به صلاح جامعه است، انجام داد.
 
سبحاني فر تصريح کرد: بايد بخش ها يا درصدي از محتوا يا خدمات شبکه هاي اجتماعي که قابل استفاده توسط جامعه نيست، در قدم اول فيترينگ هوشمند شوند، اگر فيلترينگ هوشمند درباره اين شبکه هاي اجتماعي کارساز نبود مي توان با دراختيار گرفتن امکانات اپراتور سرويس دهنده آن شبکه اجتماعي، دسترسي به آن بخش از محتواي نادرست را مسدود کرد.
 
نماينده مردم سبزوار اظهار داشت: با کليت فيلتر شبکه هاي اجتماعي مخالفم، ولي بايد سازوکاري ايجاد شود که بخش هايي از محتواي نادرست اين شبکه ها از طريق فيلترينگ هوشمند مسدود شوند.
 
به گزارش ايرنا، مجلس شوراي اسلامي دو نماينده از دو کميسيون صنايع و معادن و قضايي و حقوقي در کميته تعيين مصاديق محـتواي مجرمانه(کميته فيلترينگ) دارد.
rolex replica watches replica rolex watches replica tag heuer watches